spelerscarrousel

Wie speelt waar in welke klasse in het seizoen 2024/2025?
Wij hebben alles voor je op een rijtje gezet.
Mail je ons (wouter@deventervoetbal.nl) als je informatie hebt of iets niet klopt?

zondag vierde klasse

ABS
  • trainer: Martijn Wessels
NIEUW
VERTREKT
  • Wessel Nikkels (lager team)
  • Mark Boschloo (lager team)
  • Milan Roelofs (stopt)

zondag vierde klasse

DVV Davo
  • trainer: ?
NIEUW
VERTREKT
  • Mitchell Pinkster (FC RDC)
  • Wesley de Witte (DVV IJsselstreek)
  • Dillen Kornet (Dvv IJsselstreek)
  • Gerrit Amelink (lager team)
  • Onnie Ngoetra (Lager team)

zondag vijfde klasse

DVV Go-Ahead
  • trainer: Raymond Veldman
NIEUW
  • Stan Haitsma (was jaar gestopt)
  • Sem van der Heuvel (eigen jeugd)
  • Tony Shakir (eigen jeugd)
VERTREKT
  • Jordy Molemans (DVV Sallandia)

zondag vierde klasse

DVV Sallandia
  • trainer: Robert Slinkman / Björn Rutten
NIEUW
  • Jordy Molemans (DVV Go Ahead)
VERTREKT

zaterdag vierde klasse

FC RDC
  • trainer: Kick Maatman
NIEUW
  • Mitchell Pinkster (DVV Davo)
  • Rokay Haafkens (Rohda Raalte)
  • David Klopman (Sv Schalkhaar)
VERTREKT
  • Stijn Rorije (stopt)
  • Jesse Westerweel (2e elftal)
  • Daniel Savekoel (2e elftal)
  • Sam de Groot (2e elftal)

zaterdag vijfde klasse

Koninklijke UD
  • trainer: ?
NIEUW
VERTREKT

zaterdag vierde klasse

Sportclub Deventer
  • trainer: Marc Mölder
NIEUW
VERTREKT

zondag derde klasse

Sportclub Overwetering
  • trainer: Christiaan Veltmaat
NIEUW
VERTREKT

zondag vijfde klasse

Sportclub Wesepe
  • trainer: Tom Hemmes
NIEUW
VERTREKT

zondag vierde klasse

SV CCW'16
  • trainer: Bart Vos
NIEUW
VERTREKT

zondag derde klasse

SV Colmschate'33
  • trainer: Sander Poll
NIEUW
VERTREKT
  • Rowan Wolters (VV Diepenveen)

zondag vijfde klasse

SV Epse
  • trainer: Gertie Wichers
NIEUW
VERTREKT

zaterdag tweede klasse

SV Helios
  • trainer: Harry Decheiver
NIEUW
VERTREKT
  • Mike Gerritsen (lager team)

zondag tweede klasse

SV Schalkhaar
  • trainer: Martijn de Haas
NIEUW
VERTREKT
  • Jason Westerkamp (lager team)
  • David Klopman (FC RDC)
  • Tim van der Meulen (stopt)
  • Michiel Hullegie (lager team)

zondag vierde klasse

SV Terwolde
  • trainer: Mitchel de Groot
NIEUW
  • Delano Dokter (IJsselstreek)
  • Thomas van der Linde (Voorwaarts)
VERTREKT
  • Milan Koers (Davo)
  • Guido Kelly (CCW'16)

zondag vierde klasse

SV Turkse Kracht
  • trainer: Cosgun Karademir
NIEUW
  • Huseyin Güveli (AGOVV)
  • Yakub Ece ( Columbia)
VERTREKT
  • Dc Mekking (Dvv IJsselstreek)
  • Salih Bayaktar (onbekend)
  • Ogohzan Celik (lager team)

zaterdag derde klasse

SV Twello
  • trainer: Harold Dengerink
NIEUW
VERTREKT
  • Job Bruntink (Voorwaarts Twello)
  • Thijs Brouwer (SV Terwolde)

zondag tweede klasse

SV Voorwaarts
  • trainer: Martijn de Vogel
NIEUW
  • Job Bruntink ( Voorwaarts Twello)
VERTREKT
  • Nick Linthorst (Juliana’31)
  • Diego Paais (SDV Barneveld)
  • Patrick ter Mate (stopt)

zondag vierde klasse

VV Activia
  • trainer: Mustafa Aygun
NIEUW
  • Alpay Alkan (DVV Go-Ahead)
VERTREKT
  • Danny Blanken (SV Voorwaarts)

zondag derde klasse

VV Diepenveen
  • trainer: Bert Ester
NIEUW
VERTREKT
  • Davey Mooren (stopt)
  • Yoel Finke (stopt)
  • Bo Berends (lager team)

zaterdag vijfde klasse

VV Gorssel
  • trainer: Ali Aygun
NIEUW
VERTREKT

zondag vijfde klasse

VV IJsselstreek
  • trainer: Johan van Ommen
NIEUW
  • Wesley de Witte (DVV Davo)
  • Dc Mekking (Turkse Kracht)
  • Dillen Kornet (Dvv Davo)
VERTREKT

zondag vierde klasse

VV Lettele
  • trainer: Hendri Zwinselman
NIEUW
VERTREKT