Contact

De Stichting Deventervoetbal is september 2019 opgericht om de lokale en regionale voetballiefhebber te kunnen voorzien van het allerlaatste voetbalnieuws. Naast wedstrijdverslagen aangeleverd door verenigingsmensen, brengen we ook nieuwsitems, een topscoreroverzicht en andere rubrieken. Ook wordt er wekelijks een column geplaatst door een ‘bekende’ Deventer voetbalnaam.

Het team van vrijwilligers is al sinds 2008 actief onder de naam Deventervoetbal. Door het vormen van stichting, geloven wij nog professioneler en daadkrachtiger actief te kunnen zijn.

Stichting Deventervoetbal
Het Laar 183
7414 BN Deventer
www.deventervoetbal.nl
info@deventervoetbal.nl
KvK nummer 75879166

Redactie Deventervoetbal:
redactie@deventervoetbal.nl
Erik van Luttikhuizen | erik@deventervoetbal.nl
Milan Keskin | milan@deventervoetbal.nl

Adverteren op Deventervoetbal:
adverteren@deventervoetbal.nl
Roy Beumer | roy@deventervoetbal.nl

Vragen / opmerkingen over de website:
info@deventervoetbal.nl
Mark Webbink | mark@deventervoetbal.nl

Raad van Advies:
John Oude Wesselink
Robert Heukels
Marco Timmer