Op 4 mei 2025 speelde Colmschate de op voorhand lastige uitwedstrijd tegen CCW ‘16. In zowel de thuiswedstrijd als de oefenwedstrijd in de winterstop wisten we geen resultaat te behalen tegen CCW. Hoe anders was het vandaag.

De eerste helft domineerde Colmschate de wedstrijd met goed verzorgd voetbal. Dit leidde na ongeveer 20 minuten tot de eerste grote kans voor Lars Munier. Uit een pass vanaf de zijkant kon Lars de bal onvoldoende drukken waardoor de bal over ging. Kort daarna was Davian Rouw een verdediger van CCW te slim af, maar zijn schot werd door de doelman van CCW met de voet gered.

Over de rechterkant wist Colmschate ook daarna nog twee keer gevaarlijk te worden via de diepgang van Merijn Koot. Maar ook zijn schoten troffen geen doel. CCW kon daar in de eerste helft weinig tegenover stellen.

De tweede helft startte zoals de eerste helft was afgesloten. Colmschate domineerde en kreeg in de 48e minuut loon naar werken. Een vrije trap door Rik Traanman werd door de doelman van CCW niet goed verwerkt waarna Merijn Koot attent reageerde en de bal kon binnen schieten.

Kort daarna wist Colmschate op 0-2 te komen door een goal van Lars Munier in minuut 54. Ook in de minuten die volgden wist Colmschate vrij gemakkelijk overeind te blijven. Colmschate liep zelfs uit naar 0-3: door een fout van de doelman van CCW wist Jard Kamperman Leferink de bal binnen te schieten.

In minuut 70 deed CCW iets terug, hier had CCW de hulp van de zeer matig fluitende scheidsrechter voor nodig. Uit een buitenspelsituatie wist CCW de achterstand te verkleinen tot 1-3. In de resterende minuten probeerde CCW de druk op te voeren wat nog resulteerde in een kopbal op de lat maar verder kwam Colmschate niet meer in de problemen.

Door deze overwinning blijft Colmschate meedoen voor een plek in de nacompetitie voor promotie naar de derde klasse. 

Vorig artikelOne chance to write history!