Onderstaand het volledige speelschema van de bekerwedstrijden welke starten in het weekend van 29 en 30 augustus, daarna volgen de weekenden van 5 en 6 september en in het weekend van 12 en 13 september zijn de laatste poulewedstrijden

Groep 104

29-08 (17.00): PH – Voorwaarts

06-09 (14.00): Voorwaarts – Bon Boys.

13-09 (14.00): Vorden – Voorwaarts

Groep 113

29-08 (17.00): Schalkhaar – CSV Apeldoorn.

06-09 (14.00): De Bataven – Schalkhaar.

13-09 (14.00): Varsseveld – Schalkhaar.

Groep 112

29-08 (17.00): Be Quick Z. – Wijhe’92.

06-09 (14.00): Wijhe’92 – SDOUC.

12-09 (17.00): Wijhe’92 – AVW’66.

Groep 230

29-08 (14.00): SP Eefde – FC RDC.

29-08 (15.00): VSW – Sportclub Deventer.

05-09 (15.00): Sportclub Deventer – SP Eefde.

05-09 (15.00): FC RDC – VSW.

12-09 (15.00): Sportclub Deventer – FC RDC.

Groep 231

29-08 (14.30): Kon. UD – Wilhelminaschool.

05-09 (14.30): Oeken – Kon. UD.

12-09 (14.30): Harfsen – Kon. UD.

Groep 232

29-08 (14.30): Wijthmen – Helios.

05-09 (15.00): Helios – Oranje Nassau.

12-09 (14.30): BZSV De Blauwwitters – Helios.

Groep 310

30-08 (14.00): Colmschate – Fleringen.

06-09 (14.00): Luctor et Emergo – Colmschate.

13-09 (14.00): Colmschate – Rood Zwart.

Groep 335

30-08 (14.00): ABS – Groen Wit’62.

30-08 (14.00): Heeten – Terwolde.

06-09 (14.00): Terwolde – ABS.

13-09 (14.00): Heeten – ABS.

13-09 (14.00): Groen Wit’62 – Terwolde.

Groep 336

30-08 (14.00): ZVV’56 – Activia.

30-08 (14.00): Nieuw Heeten – Sallandia.

06-09 (14.00): Activia – Nieuw Heeten.

06-09 (14.00): Sallandia – ZVV’56.

13-09 (14.00): Sallandia – Activia.

Groep 338

30-08 (14.00): Diepenveen – Basteom.

30-08 (14.00): TKA – Epse.

06-09 (14.00): Epse – Diepenveen.

13-09 (14.00): Basteom – Epse.

13-09 (14.00): TKA – Diepenveen.

Groep 340

30-08 (14.00): SDOL – IJsselstreek.

06-09 (14.00): IJsselstreek – Robur et Velocitas.

13-09 (14.00): IJsselstreek – Voorst.

Groep 341

30-08 (14.00): Klarenbeek – Overwetering.

30-08 (14.00): Enter – Go Ahead D.

06-09 (14.00): Go Ahead D. – Klarenbeek.

06-09 (14.00): Overwetering – Enter.

13-09 (14.00): Overwetering – Go Ahead D.

Groep 342

30-08 (14.00): Haarle – Turkse Kracht.

30-08 (14.00): Wissel – SV Twello.

06-09 (14.00): SV Twello – Haarle.

06-09 (14.30): Turkse Kracht – Wissel.

13-09 (14.30): Turkse Kracht – SV Twello.

Groep 343

30-08 (14.00): Holten – Lettele.

06-09 (14.00): Lettele – Orderbos.

13-09 (14.00): Vaassen – Lettele.

Groep 344

30-08 (14.00): Sportlust Vroomshoop – DAVO.

30-08 (14.00): WWNA – De Gazelle.

06-09 (14.00): DAVO – WWNA.

06-09 (14.15): De Gazelle – Sportlust Vroomshoop.

13-09 (14.00): DAVO – De Gazelle.

Groep 346

30-08 (14.00): Wesepe – Hoonhorst.

06-09 (14.00): Victoria Boys – Wesepe.

13-09 (14.00): Wesepe – Mariënheem.