Na 4 minuten keek FC RDC tegen een 0-2 achterstand aan door matig verdedigen bij de 0-1 en een ongelukkige strafschop wat de 0-2 betekende.

Gedurende de gehele wedstrijd is FC RDC in de achtervolging gegaan om met bij vlagen goed voetbal de aansluitingstreffer te forceren. Kansen werden er wel gecreëerd tegen het over het algemeen iets makkelijker spelend Juventa’12. David Klopman kreeg voor rust een tweetal mogelijkheden en Kai van de Beld kon in een 1 op 1 met de keeper net niet scoren voor rust.

Na de rust ging FC RDC verder met de zoektocht naar de aansluitingstreffer met in het achterhoofd dat de 0-3 van Juventa dan ook dichterbij komt en na slordig balverlies, wat niet hersteld kon worden, viel de 0-3 ook.

Toch ging FC RDC door en weet op dat moment ineens wel te scoren en David maakt de 1-3 op aangeven van Kai na de mooiste aanval van de middag. FC RDC probeerde nog van alles en kreeg er ook echt wel druk op, maar bleek uiteindelijk de horrorstart niet meer te boven te komen.

Tegen het sterke Juventa’12, wat maar zo in de top 3 kan eindigen, heeft FC RDC wel aangetoond er een echte wedstrijd van de kunnen maken.

Viaclubcorrespondent FC RDC
Vorig artikelVoorbeschouwing amateurvoetbal – 7 & 8 november