spelerscarrousel

Wie speelt waar in welke klasse in het seizoen 2023/2024?
Wij hebben alles voor je op een rijtje gezet.
Mail je ons (wouter@deventervoetbal.nl) als je informatie hebt of iets niet klopt?

zondag vierde klasse

ABS
  • trainer: Bas Groot Wesseldijk
NIEUW
VERTREKT
  • Martijn Stegink (lager team)

zondag vierde klasse

DVV Davo
  • trainer: Resit Schuurman
NIEUW
  • Jeremy Bruins (VV De Gazelle)
  • Wesley de Witte (VV IJsselstreek)
  • Milan Koers (SV Terwolde)
VERTREKT

zondag vijfde klasse

DVV Go-Ahead
  • trainer: Remco Goldenbeld
NIEUW
  • Jordy Molemans (DVV Sallandia)
VERTREKT

zondag vierde klasse

DVV Sallandia
  • trainer: Robert Slinkman / Björn Rutten
NIEUW
  • Glenn Koerkamp (DVV IJsselstreek)
  • Mitchell Kiffen (DVV IJsselstreek)
  • Nino Huisman (eigen Jeugd)
  • Dyon Makel (eigen jeugd)
  • Jordy Nagtegaal (eigen jeugd)
  • Tim Lablans (eigen Jeugd)
  • Shuremy Pisas (eigen jeugd)
VERTREKT
  • Jordy Molemans (DVV Go-Ahead)
  • Boyd van Wenum (Turkse Kracht Deventer)
  • Rick Wolvenne (lager team)

zaterdag vierde klasse

FC RDC
  • trainer: Kick Maatman
NIEUW
VERTREKT

zaterdag vijfde klasse

Koninklijke UD
  • trainer: Dominik Dimitrovic
NIEUW
VERTREKT
  • Leroy Kramer (Sportclub Deventer)
  • Tristan Rövekamp (VV Gorssel)

zaterdag vierde klasse

Sportclub Deventer
  • trainer: Wouter Groot Lipman
NIEUW
  • Leroy Kramer (Koninklijke UD)
  • Daan Wigging (SV Heeten)
VERTREKT
  • Murat Ozdemir (SV Schalkhaar)
  • Elvis Selimovic (stopt)
  • Romain Weimer (stopt)

zondag derde klasse

Sportclub Overwetering
  • trainer: Christiaan Veltmaat
NIEUW
VERTREKT

zondag vijfde klasse

Sportclub Wesepe
  • trainer: Tom Hemmes
NIEUW
VERTREKT

zondag vierde klasse

SV CCW'16
  • trainer: Bart Vos
NIEUW
VERTREKT

zondag derde klasse

SV Colmschate'33
  • trainer: Sander Poll
NIEUW
  • Kick Hallatu (eigen jeugd)
VERTREKT
  • Rick Janssen (lager team)

zondag vijfde klasse

SV Epse
  • trainer: Gertie Wichers
NIEUW
VERTREKT

zaterdag derde klasse

SV Helios
  • trainer: Harry Decheiver
NIEUW
  • Sander Krijns (WHC Wezep)
  • Dennis Hettinga (DOVO)
VERTREKT

zondag tweede klasse

SV Schalkhaar
  • trainer: Martijn de Haas
NIEUW
  • Murat Ozdemir (Sportclub Deventer)
VERTREKT

zondag vijfde klasse

SV Terwolde
  • trainer: Mitchel de Groot
NIEUW
  • Delano Dokter (IJsselstreek)
  • Thomas van der Linde (Voorwaarts)
VERTREKT
  • Milan Koers (Davo)

zondag vierde klasse

SV Turkse Kracht
  • trainer: Cosgun Karademir
NIEUW
  • Boyd van Wenum (DVV Sallandia)
  • Erce Sahin (SV Colmschate lager)
VERTREKT

zaterdag derde klasse

SV Twello
  • trainer: Harold Dengerink
NIEUW
VERTREKT

zondag eerste klasse

SV Voorwaarts
  • trainer: Jürgen Schefczyk
NIEUW
VERTREKT
  • Thomas van der Linde (SV Terwolde)

zondag vierde klasse

VV Activia
  • trainer: Mustafa Aygun
NIEUW
VERTREKT

zaterdag vijfde klasse

VV De Gazelle
  • trainer: nog niet bekend
NIEUW
VERTREKT
  • Jeremy Bruins (DVV Davo)

zondag derde klasse

VV Diepenveen
  • trainer: Kieftenbelt/Spliethof
NIEUW
VERTREKT

zondag vierde klasse

VV IJsselstreek
  • trainer: nog niet bekend
NIEUW
VERTREKT
  • Moreno Belt (Alexandria Apeldoorn)
  • Wesley de Witte (DVV Davo)
  • Delano Dokter (SV Terwolde)
  • Glenn Koerkamp (DVV Sallandia)
  • Mitchell Kiffen (DVV Sallandia)

zondag vierde klasse

VV Lettele
  • trainer: Hendri Zwinselman
NIEUW
VERTREKT