Zondag werd de wedstrijd Sallandia 1- VV Hoonhorst 1 gespeeld.
Al vroeg in de wedstrijd na 5 minuten kwam Sallandia al achter met 0-1, omdat de bal niet goed werd weggewerkt vanuit de verdediging. Gelukkig bleven de koppies wel omhoog en maakte Sallandia en Hoonhorst er een leuke wedstrijd van en golfde het spel op en neer met over en weer kansen.
In de 9e minuut was het Sallandia speler Orlando Rozen die de kans had om 1-1 te maken, maar schoot de bal naast de goal. Vervolgens had Hoonhorst ook kansen om de 0-2 te maken, maar ook Hoonhorst had het vizier niet op scherp staan.
In de 31e minuut was het Amer Faraman die de bal voor het intikken had en de 1-1 op het scorebord kon zetten, maar ook hier stond het vizier niet op scherp.
De voetbalwet zegt dan dat als jezelf de kansen niet afmaakt, je aan de andere kant een goal tegen krijgt. Dit gebeurde dan ook in de 39e minuut. Hoonhoorst was in de aanval en de speler van Hoonhorst krulde de bal bovenin de hoek. Keeper Joris Minnes kon de bal nog wel toucheren, maar kon de 0-2 niet voorkomen.
Ook nu bleef Sallandia er toch nog in geloven en dit resulteerde in de 1-2 door een goal van Matchello Bosman. Matchello draaide goed bij zijn man weg in het strafschopgebied en kon de bal verwoestend inschieten.
Dit was tevens de ruststand.
De 2e helft ging redelijk gelijk op met wederom kansen over en weer.
In de 62e minuut was het Orlando Rozen die de diepte in werd gestuurd en ging alleen op de keeper af. De keeper van Hoonhorst had geen keus en moest aan de noodrem trekken. Dit resulteerde in een strafschop voor Sallandia en iedereen dacht aan een rode kaart, maar de scheidsrechter was waarschijnlijk de rode kaarten vergeten mee te nemen en liet het alleen bij een strafschop.
Matchello Bosman ging achter de bal staan en schoot de bal beheerst in de hoek. Hierdoor werd de stand 2-2.
Daarna bleef het wedstrijdbeeld hetzelfde tot aan de 89e minuut.
Hoonhorst was in de aanval en de bal werd richting de goal van Sallandia gespeeld, waar op dat moment de speler van Hoonhorst buitenspel stond. De grensrechter van Sallandia vlagde voor buitenspel, maar de scheidsrechter negeerde de grensrechter, waardoor Hoonhorst de aanval verder af kon maken en de 2-3 kon maken. De scheidsrechter nam geen moeite om ook maar even naar de grensrechter toe te lopen en keurde de goal goed. Waardoor de eindstand op 2-3 eindigde voor Hoonhorst, waar een gelijkspel qua wedstrijdbeeld terecht zou zijn geweest.
Volgende week speelt Sallandia de laatste wedstrijd van het seizoen om 14:00 uur uit bij Haarle.













