Net als de voorgaande 4 wedstrijden was het zaterdag ook weer een gelijkopgaande strijd met 2 ploegen die met een herkenbare speelstijl elkaar te lijf gingen. Al snel was zichtbaar dat FC RDC goed bij de les was en de overtuiging van een goede trainingsweek mee had genomen de wedstrijd in. Met maar liefst 6-2 wist FC RDC te winnen van Hulzense Boys.

De eerste helft werd er met het mes tussen de tanden verdedigd en werd er bij vlagen fantastisch voetbal gespeeld wat resulteerde in een 3-0 voorsprong bij rust door prachtige goals van David Klopman, Nick Nuesink en Kai van de Beld na goed werk op het middenveld van Mehmet Kisa en Victor Evenblij.

FC RDC ging na rust door waar het gebleven was en dankzij 2 geweldige reddingen van Teije van de Beld werd het niet 3-1 maar konden Nick Nuesink en Kai van de Beld profiteren van de ontstane ruimte en stond het maar liefst 5-0 na een geweldig eerste uur.

Hulzense Boys bleef aandringen en FC RDC kwam een aantal keren goed weg en de achterste linie met Ronel Antonia, Sander Bezem, Justin Boswinkel en Mathias Aninjola moest een aantal keren ingrijpen om erger te voorkomen.

De op dat moment terechte 5-1 viel uiteindelijk wel al was het vrij snel daarna Kai van de Beld die met zijn derde treffer de 6-1 aantekende.
Uiteindelijk trof Hulzense Bous nogmaals doel en was de eindstand 6-2 bepaald.

Uitblinker Yassin Saadan gaf het juiste voorbeeld door al zijn duels te winnen en aan de bal continue de juiste keuzes te maken. Yassin was zaterdag de belichaming van het ijzersterke FC RDC.

Viaclubcorrespondent FC RDC
Vorig artikelVoorbeschouwing amateurvoetbal – 24 & 25 oktober
Roy Beumer
Roy Beumer is een 50-jarige Deventenaar. Hij mocht begin jaren ‘90 aan het profvoetbal bij Go Ahead Eagles ruiken in een lichting met o.a. Kick Maatman, Victor Sikora en Resit Schuurman onder leiding van Dwight Lodeweges. Hij koos ervoor om zich te gaan richten op zijn verblijf bij Daventria. Hierna ging het helaas fysiek bergafwaarts en nadat hij werd afgekeurd besloot hij zich te storten op het trainerschap. Na zijn trainerscarriere is hij onderdeel van het technisch hart van FC RDC geworden.