Ook dit jaar organiseren we weer de (amateur)Trainer van het Jaar verkiezing bij Deventervoetbal.nl. De afgelopen jaren wisten Mitchel de Groot (2020 en 2024) en Harold Dengerink (2022 en 2023) met de eer te strijken. Ook in het seizoen 2024/2025 hebben diverse teams en dus trainers mooie prestaties geleverd. Hieronder stellen wij deze genomineerden voor. Daaronder kunt u uw stem uitgeven. Stemmen kan tot 30 juni 2025 19:00 uur!

Ali Aygun – VV Gorssel
Bij de terugkeer van VV Gorssel na een afwezigheid van één seizoen trad Ali Aygun aan als hoofdtrainer. Hij begon zijn carriere als hoofdtrainer bij het Apeldoornse TKA. In zijn eerste seizoen bij Gorssel, in de Vijfde Klasse van het zaterdagvoetbal, wist hij beslag te leggen op de tweede periode waarna uiteindelijk de promotie op een haar na gemist werd. Ook dit seizoen draaide Gorssel een uitstekend seizoen en streed het eigenlijk tot de allerlaatste speeldag met Alexandria én SV Harfsen om de titel in 5C. Uiteindelijk werd Alexandria kampioen waardoor Gorssel wederom nacompetitie mocht spelen voor promotie naar de Vierde Klasse. In een enkele ontmoeting met HVV Hengelo werd er met 0-2 verloren. Hierdoor komt Gorssel ook komend seizoen uit in de Vijfde Klasse. Gelukkig met Ali Aygun aan het roer.

Martijn de Haas – SV Schalkhaar
De Haas kwam na maar liefst zes seizoen SV Epe vorig seizoen naar SV Schalkhaar. Op een zeer onfortuinlijke manier degradeerde de ploeg naar de Derde Klasse van het zondagvoetbal. Met een compleet gewijzigde selectie ging De Haas op jacht naar eerherstel en dus promotie naar de Tweede Klasse. In deze strijd had het veelal concurrentie van twee ploegen uit Zevenaar. DCS had een uitstekend begin, pakte de Eerste Periode en eindigde uiteindelijk als derde in de klasse. OBW deed het de omgekeerde weg en kwam vlak voor het einde als nummer 1 naar boven. Dit gaven ze op de laatste speeldag niet meer uit handen, omdat Schalkhaar met zes doelpunten verschil moest winnen van Warnsveldse Boys. De als tweede geklasseerde Schalkhaarders mochten 9 juni aantreden tegen DCS om een plaats in de Tweede Klasse. Helaas werd deze gelijkopgaande wedstrijd met 1-2 verloren. Schalkhaar gaat komend seizoen, mét De Haas als hoofdtrainer, op jacht naar promotie.

Raymond Veldman – DVV Go Ahead
Clubman pur sang Raymond Veldman bewandelde de weg van de geleidelijkheid richting het hoofdtrainerschap. Hij had diverse rollen bij de jeugd van Go Ahead en haalde rustig zijn diploma’s om zo dit seizoen te debuteren als hoofdtrainer bij zijn cluppie. En dit bleek een gouden greep van de club. Met jonge jongens uit eigen jeugd gecombineerd met ervaren rotten speelde het veelal uitstekend voetbal en haalde het mooie uitslagen. Enige minpunt was de absolute dominantie van Broekland, wat dan ook redelijk simpel kampioen werd in de Vijfde Klasse van het zondagvoetbal. In de playoffs werd gestreden tegen SV Terwolde, de ploeg van titelverdediger Mitchel de Groot moest winnen om degradatie naar die Vijfde Klasse af te wenden. Terwolde won, Go Ahead verloor, waardoor Veldman ook volgend seizoen mag proberen te promoveren naar de Vierde Klasse. Iets waar dit elftal absoluut toe in staat is en waarschijnlijk ook in thuis hoort.