S.V. Heeten heeft zondagmiddag in de slotfase twee kostbare punten laten liggen in het duel met S.V. Colmschate. Na een sterke tweede helft leken de groen-witten op weg naar de zesde overwinning op rij, maar een late tegentreffer bepaalde de eindstand op 2-2.

Moeizame start en achterstand voor rust
Heeten begon onrustig aan de wedstrijd en moest door blessures van Tim Reimert en Arthon Jansen schuiven in de opstelling. De ploeg oogde in de beginfase ongeconcentreerd en kwam al vroeg goed weg toen een inzet van Colmschate op de paal belandde.

Aan de andere kant liet Heeten zich ook zien. Een voorzet van Dylano Meijerink werd door Boy Meijerink net naast gekopt en even later lobde hij de bal rakelings over het doel na een diepe pass. Toch was het Colmschate dat voor rust het betere van het spel had. Na 38 minuten leidde dat tot de openingstreffer, waarbij een lange bal verkeerd werd ingeschat en eenvoudig kon worden binnengewerkt: 1-0.

Vlak voor rust kreeg Heeten nog een grote kans op de gelijkmaker, maar opnieuw ging de inzet van Boy Meijerink net over.

Sterke fase na rust levert voorsprong op
Na rust bracht trainer Heeten Pim van Kooten binnen de lijnen voor Nick Sibelt, wat direct voor meer energie zorgde. Heeten ging nadrukkelijk op zoek naar de gelijkmaker en vond die al snel. Dylano Meijerink rondde een aanval overtuigend af en bracht de stand op 1-1.

De ploeg bleef druk zetten en kreeg kansen om door te drukken. Een grote mogelijkheid voor Jasper van Loevezijn bleef onbenut, maar een minuut later was het wel raak. Lars Schoorlemmer zette goed door en verschalkte de doelman knap: 1-2.

Heeten had in deze fase de wedstrijd kunnen beslissen, maar liet dat na door slordigheid in de afronding.

Late domper in slotfase
Met nog een klein half uur te spelen kwam Sem Schurink met zijn debuut voor het eerste van Heeten binnen de lijnen voor Arno Hendriks. Colmschate gaf zich echter niet gewonnen en voerde de druk op. Doelman Cas Kotteman moest enkele keren ingrijpen om de voorsprong te behouden.

In de slotfase werd de druk uiteindelijk Heeten te veel. In de 89e minuut viel alsnog de gelijkmaker na een voorzet vanaf links: 2-2.

In de blessuretijd probeerde Heeten nog de winst te forceren, maar de tijd bleek te kort om opnieuw toe te slaan.

Vooruitblik
Na vijf overwinningen op rij betekent dit gelijkspel een kleine pas op de plaats voor de ploeg. Op 12 april wacht een nieuwe uitdaging wanneer koploper ABS op bezoek komt in Heeten.

Opstelling S.V. Heeten
Cas Kotteman, Shannon Nyhoff, Jelle Reimert, Kell Lokate, Nick Sibelt (Pim van Kooten), Lars Schoorlemmer, Jasper van Loevezijn, Jesse Oosterlaar, Dylano Meijerink, Boy Meijerink, Arno Hendriks (Sem Schurink)

Viaclubcorrespondent SV Heeten
Vorig artikelVoorbeschouwing amateurvoetbal – 28 & 29 maart