SV Colmschate ‘33 speelde afgelopen zondag de derby tegen koploper Turkse Kracht. In de beker werd er (weliswaar met een incompleet team) kansloos verloren, dus de mannen van Sander Poll waren erop gebrand om dit keer een goed resultaat neer te zetten.
De eerste minuten zag het daar echter niet naar uit. SV Colmschate leek verkrampt aan de wedstrijd te beginnen en keek door zwak verdedigen binnen 10 minuten al tegen een 2-0 achterstand aan. De sterk spelende spits van Turkse Kracht was tot twee keer toe de geel zwarte verdediging de baas.
Daarna rechtte SV Colmschate echter de rug en was het linksbuiten Noah Patty die zijn man door de benen speelde en met een harde lage voorzet Jard Kamperman Leferink een niet te missen kans bood: 1-2.
En zo ontspon zich een leuke, ouderwetse derby waarbij soms hard werd gespeeld, maar de spelers onderling respect voor elkaar hadden.
In de tweede helft hetzelfde spelbeeld.
Nadat Noah Patty wederom zijn man te snel af was en net buiten het strafschopgebied onreglementair werd neergehaald, was het Rik Traanman die met een mooie vrije trap de keeper van Turkse Kracht verschalkte: 2-2.
Een kwartier later nam SV Colmschate zelfs de leiding: Merijn Koot, ditmaal spelend vanaf links, opende op Lars Kamperman Leferink, ditmaal spelend vanaf rechts. Die wist met een uitstekende voorzet zijn broer Jard te vinden. Jard was zijn Turkse opponent in de lucht de baas en kopte onhoudbaar binnen: 3-2.
Lang konden de geel zwarten er niet van genieten, want 5 minuten later tekende wederom de spits van Turkse kracht met een onnavolgbare actie alweer de gelijkmaker aan: 3-3.
Daarna vonden beide ploegen het wel goed, waren de krachten weggevloeid en kreeg deze derby geen winnaar.
De komende 2 weken speelt ons eerste elftal geen competitiewedstrijden en mag het daarna doordeweeks in en tegen Diepenveen spelen.
