Na de zwaar bevochten overwinning bij Drienerlo vorige week moest Sportclub deze zaterdag opnieuw naar Twente afreizen, dit keer om het op te nemen tegen het in vorm verkerende ESC Glanerbrug. De mannen uit Glanerbrug hadden na de winterstop alle duels weten te winnen en staan daarmee bovenaan het huidige periodeklassement. Het beloofde dus een spannende pot te worden, maar dat bleek helaas niet het geval.
De eerste helft was een zeer vergeetbare 45 minuten voetbal, en dat gold eigenlijk ook voor de tweede helft. Het verslag zou hier eigenlijk al kunnen eindigen zonder de wedstrijd tekort te doen. Beide ploegen tastten vooral af en het leek eigenlijk op een tactisch schaakspel van negentig minuten lang zonder dat er echte aanvallen werden opgezet of kansen werden gecreëerd.
Pas in de laatste minuten van de eerste helft ontstonden er enkele kansjes voor beide ploegen. Namens de Deventernaren omzeilde Roan Koekkoek de doelman, maar de hoek was veel te moeilijk voor een poging op doel. Kort voor rust kreeg ook Tijn Vegelin een mogelijkheid, maar zijn poging verdween naast het doel. Ook Glanerbrug kreeg twee redelijke mogelijkheden, maar beide keren kon de defensie zonder al te veel moeite redding brengen.
In de laatste minuut voor rust kreeg Glanerbrug de eerste grote mogelijkheid van de wedstrijd. De spits glipte langs de verdediging, maar Deventer doelman Kick Hulscher kon knap redding brengen.
Na een tamme eerste helft zochten beide ploegen de kleedkamers op met een 0-0 tussenstand. De tweede helft was grotendeels een weerspiegeling van de eerste helft, waarin kansen schaars bleven.
In de 75e minuut kreeg Sportclub Deventer eindelijk zijn grote kans. Tijn Vegelin gaf een voorzet die via een verdediger prachtig voor de voeten van Stef Hagen viel, met alleen de keeper nog voor zich. Hagen schoot de bal echter over het vangnet heen.
De thuisploeg voerde in de slotfase de druk iets op, maar grote kansen bleven uit.
Het bleef bij een onopmerkelijke 0-0, maar voor Sportclub Deventer is het geen slecht punt tegen een sterke tegenstander.
Volgende week speelt Sportclub Deventer weer in eigen huis, wanneer Bornerbroek op bezoek komt op Sportpark de Zandweerd. We hopen u daar weer langs de lijnen te zien!















