Eigenlijk is het geen echte wedstrijd. We zijn de baas op het veld en het is afwachten wanneer valt de eerste goal.

Dat gebeurt in de 14e minuut als Wesse Groot Koerkamp de bal in de zestienmeter breed legt en Nick Oosterwijk uithaalt: 1-0. Even later schiet Querijn net naast. Querijn die het als linksback als rechtsvoetige speler moeilijk heeft met de voorzetten. Logisch.

In de 30e minuut de mooiste goal van de wedstrijd. Jaimey Zeijseink wordt vrij aangespeeld en vanaf 25 meter krult hij de bal in de kruising 2-0. Na een ingooi speelt Wesse opnieuw Nick Oosterwijk aan en hij zorgt voor de 3-0.

We hebben weinig te duchten van de voorwaartsen van Terwolde die in de 40e minuut hun eerste corner krijgen. Rust 3-0.

In de tweede helft is het Terwolde dat aandringt, dat aanvallender gaat spelen. Een bal op de lat en een redding van Paul Vlaskamp voorkomen erger.

Natuurlijk blijven we beter voetballen, maar het spel wordt slordiger, te veel balverlies.

Mark Koudijs vervangt Oskar Kappert en heeft hiermee zijn 250e wedstrijd voor Sc. Overwetering gespeeld.

In de 71e minuut wordt slecht verdedigen door Terwolde afgestraft. 3-1.

Wesse Groot Koerkamp en Jaimey Zeiseink worden bedankt voor hun inbreng en vervangen door Dirk Dunnink en Rémon Elshof. Koud in het veld of Nick Oosterwijk scoort de 4-1 en scoort Remon Elshof de 5-1 na aangeven Dirk Dunnink.

Dirk speelt de wedstrijd van zijn leven. Het juichen is nog niet verstomd of Rémon Elshof verlengt en Dennis Willemsen scoort op fraaie wijze.

En het kan niet op. Dirk scoort de 7-1 en even later ook nog de 8-1. Hij had zelfs de 9-1 kunnen scoren, maar hij schiet naast.

Dat het een verdiende overwinning is mag duidelijk zijn maar de slordige momenten moeten eruit. Blijf de focus houden! Op naar volgende week, de kraker tegen ABS in Bathmen.

Viaclubcorrespondent Sportclub Overwetering
Vorig artikelVoorbeschouwing amateurvoetbal – 28 februari & 1 maart