Met de overwinning in de midweekse inhaalwedstrijd tegen Sallandia heeft de ploeg vier wedstrijden voor het eind van de competitie het puntentotaal van vorig seizoen geëvenaard.

Was dat vorig seizoen op miniem verschil in doelsaldo maar net genoeg om nacompetitie te ontlopen, deze zorg is dit seizoen niet meer nodig want de ploeg is ieder geval verzekerd van nog minimaal een jaar in de vierde klasse. Én het mag zelfs nog dromen van meer, maar dan zal er zeker beter voetbal dan gisteravond op de mat gelegd moeten worden.

CCW had aanvankelijk weinig te duchten van de ploeg uit Deventer, maar liet het na vanwege het bij vlagen veel te lage baltempo i.c.m. zeer grote onzorgvuldigheid om al eerder afstand te nemen. De keren dat het de bal wel goed het werk liet doen, was het ook gelijk dreigend. Het duurde echter tot de 30e minuut alvorens de score geopend werd: na een goede aanval over links was het Bart Keurhorst die de bal op maat kon voorgeven op Ruben de Haan en dat betekende 1-0.

Een paar minuten voor de rust was het dezelfde Ruben die Haan die uitstekend werd weggestuurd door Daniel Vroklage. Die liet z’n tegenstander de hielen zien en wist met geplaatste inzet de beste man van Sallandia, doelman Minnes, het nakijken te geven, 2-0.

Op slag van de rust bracht CCW Sallandia terug in de wedstrijd, want na miscommunicatie tussen de laatste man en doelman profiteerde Jordy Molemans en dat betekende een ruststand van 2-1.

Amper tien minuten na de rust voltrok zich een klein drama voor de thuisploeg, toen met het op het oog zware hamstringblessure Ruben de Haan het veld moest verlaten en in ieder geval dit seizoen voor hem wel over is. CCW was hierdoor zeker even van slag, ging er zeker niet beter op voetballen en had geluk dat Sallandia het naliet om enkele enorme mogelijkheden niet te benutten.

Zo’n vijf minuten voor het eind lukte het toch om aan alle onzekerheid een einde te maken, toen na een goede combinatie tussen invaller Noud Lagerweij en Daniel Vroklage laatstgenoemde aanvoerder Bart Keurhorst in staat stelde de 3-1 binnen te lopen.

Al met al een verdiende overwinning en CCW mag komende zondag 4 mei weer aan de bak in wederom een thuiswedstrijd tegen Colmschate’33: twee ploegen die eerder dit seizoen goed aan elkaar gewaagd waren en allebei niet mogen verliezen om nog verder te kunnen dromen.

Vorig artikelOne chance to write history!