CCW heeft vanmiddag met een goed gevoel toe kunnen werken naar de competitiestart volgende week, beginnende in een uitwedstrijd tegen de door velen getipte titelkandidaat SV Angeren. Vanmiddag tegen mede vierdeklasser ABS was het ieder geval zes klassen beter als vorige week tegen WSV.

Ondanks een nog niet gehele selectie legde het met name in de eerste helft een hele aardige partij op de mat en had het zeker voor de rust weinig te duchten van de ook gehavende bezoekers uit Bathmen. Waar het in het verleden nogal eens schortte aan effectiviteit was het vanmiddag juist de grote kracht. Al bij de eerste de beste goede aanval was het gelijk raak, na een uitstekende aanval over de linkerzijde was het Luuk de Haan die met een afgemeten strakke voorzet Ruben de Haan in staat stelde de 1-0 binnen te lopen. Amper tien minuten later werd dezelfde Luuk de Haan zelf de diepte in gestuurd en vanaf zestien meter schoort deze onberispelijk binnen, 2-0. Niet veel later was het Ruben de Haan die goed anticipeerde op een slechte terugspeelbal, was iets eerde bij de bal als de doelman, en deze maakte een duidelijke overtreding die dus ook volkomen terecht met een strafschop bestraft, en Luuk de Haan wist deze koelbloedig te verzilveren, 3-0. Dit werd ook de volkomen verdiende ruststand.

In de tweede helft was het meer een wat gelijkwaardiger partij, al bleef de thuisclub wel de beter voetballende ploeg. ABS kreeg wel enkele schotkansjes, maar doelman Tim van Keulen, die de geschorste Jochem van Ruth verving had hier telkens het goede antwoord. Na een goed uur voetbal begon het grote wisselen, met name met het wisselen van Luuk en Ruben de Haan ging enorm veel dreigende snelheid uit het spel. Toch wist de thuisploeg nog een treffer toe te voegen toen Job Berends met een uitstekende steekpass werd bediend en die scoorde zijn eerste in het eerste voor de blauw-zwarten, 4-0. Ook Stef Hendriks, Daan Bakker en Noud Lagerweij werden nog speeltijd gegund.

Uiteindelijk met 4-0 werd ook de eindstand bereikt, en mag het zich zoals eerder gezegd gaan opmaken voor het echte werk volgende week met de start van de competitie volgende week in Angeren.

ViaClubcorrespondent SV CCW16
Vorig artikelFC RDC bekert door na doelpuntloze remise tegen Blauw Wit Holten
Volgend artikelDavo verliest terecht van counterend Terwolde