Uit tegen Bornerbroek weet je dat het én zwaar én hectisch kan worden. Beide klopte en dat FC RDC uiteindelijk aan het langste eind trok, heeft te maken met een flinke dosis karakter en volwassenheid in de ploeg.

Bornerbroek kwam al snel op voorsprong, echter FC RDC bleef rustig en uitblinker Kai van de Beld kon koppend scoren, na een afgemeten assist van Mitchell Pinkster. Bornerbroek en FC RDC bleven gevaarlijk en het was Bornerbroek dat weer op voorsprong kwam.

Wie dacht dat FC RDC geknakt was kwam bedrogen uit en uit een fantastische aanval scoorde David Klopman, op aangeven van de soms ongrijpbare Victor Evenblij. De ruststand was 2-2, mede dankzij twee geweldige reddingen van Jesse Klopman.

Na rust een ontketend FC RDC dat na ongeveer 20 minuten de regie volledig in handen nam en Kai kon zijn tweede maken op aangeven van de goed ingevallen Alec Blom. Er kwamen in deze fase meer kansen, maar Niek Riksten was degene die wel scoorde, uit een corner met een kopbal in de verre hoek.

Uitlopen naar meer had zeker gekund, maar Bornerbroek is niet snel definitief verslagen en gooit de beuk erin wat resulteert in de 3-4 uit een slimme vrije trap. Een aantal hachelijke momenten werden overleefd in de blessuretijd en FC RDC neemt de punten mee naar huis. Een puike teamprestatie!

Aankomende zaterdag wacht de volgende ronde van de beker waar we op bezoek moeten bij Dos Kampen!

ViaClubcorrespondent FC RDC
Vorig artikelGedegen overwinning SV Twello tegen SV Otterlo
Volgend artikelEerste driepunter Gorssel een feit