Vandaag stond de thuiswedstrijd tegen Nieuw-Heeten op het programma. Voor ons een zeer lastige tegenstander die het voor de winterstop goed heeft gedaan.
Door de weersomstandigheden hadden we na de winterstop maar 2 volledige trainingen kunnen afwerken en 1 oefenwedstrijd bij Broekland uit. Dus het was voor iedereen een verrassing hoe we er op zouden staan.
De eerste helft was van allebei de kanten inzet, veel duels op het randje en de arbiter die de hele wedstrijd in zijn eigen wereld leefde en daardoor veel rare beslissingen nam voor allebei de kanten. De wedstrijd speelde zich voornamelijk op het middenveld af en daarom gingen we rusten zoals we begonnen.
De tweede helft begonnen we iets meer te voetballen en wat sneller onze spitsen te zoeken waardoor we wat meer kansen kregen. Dit resulteerde in 2 doelpunten van Donovan. Donovan kon niet meer verder door een blessure en doordat we geen aanvallers meer op de bank hadden zitten, kwam Tyrone als gelegenheid spits binnen de lijnen.
Na 10 minuten kwam hij op de keeper af en had oog voor Stan waardoor het 3-0 werd. Even later waren de rollen omgedraaid, maar kon Tyrone hem niet binnen schuiven. De wedstrijd was wel gespeeld en we kwamen niet meer in de problemen. Al had de arbiter er nog wel zin in en trok 10 minuten bij.
Volgende week mogen we op bezoek bij onze buren die elke week stappen maken in hun ontwikkeling. Hopen op een lekkere wedstrijd!
















