Na de zeges op IJsselstreek en Hoonhorst heeft Davo opnieuw een overwinning geboekt. Ook Voorst werd aan de zegekar gebonden. Voor de oplettende lezer: de wedstrijd tegen Lettele staat nog open. Die wordt op 14 december hervat met een ruststand van 1-0 voor Davo, nadat de scheidsrechter toen moest stoppen door een blessure.

Davo begon scherp en dat leverde al snel resultaat op. Erik van der Burg kopte hard richting doel, de keeper liet los en Sven ter Harmsel reageerde alert. Na weken van pech en net niet momenten viel eindelijk zijn eerste goal van het seizoen.

Niet veel later volgde de 0-2. Een prachtige solo van Erik van der Burg vanaf de linkerkant, dwars door het middenveld, waarna hij beheerst in de verre hoek binnenschoof.

Voorst kwam daarna terug tot 1-2, ondanks een overduidelijk buitenspelsituatie. Toch bleef Davo rustig. Na een goede actie van Sven werd de bal strafschopgebied in gebracht en kreeg Davo een penalty. Aanvoerder Ross Bonevacia nam zijn verantwoordelijkheid en schoot snoeihard binnen. 1-3 voor Davo bij rust.

Voorst begon sterker. Vanuit opnieuw buitenspel viel de 2-3. De thuisploeg geloofde er weer in en drong aan.

Rond het uur kwam Jason Marijn ten val in het zestienmetergebied. Een speler van Voorst viel over hem heen en tot verbazing van iedereen kreeg Voorst een penalty. Gregor Campo redde knap, maar in de rebound werd het alsnog 3-3.

Voorst bleef aandringen en kreeg een paar kansen. Davo loerde op de omschakeling. Een vrije trap van Daan Aalpoel vloog rakelings over.

In een rommelige fase kwam dan eindelijk de bevrijdende treffer. Danny Bosman werkte sterk door en Alesio Troncia bleef koel en schoot de bal binnen: 3-4 voor Davo.

Even later schoot Daan uit een vrije trap via de lat net over. Ibrahim Alsamoui kreeg nog een kans na een wereldpass van Danny Bosman, maar die ging er niet in.

Met nog elf minuten te gaan maakte jeugdspeler Stan te Wierik zijn debuut in het vlaggenschip. Niet veel later pakte Daan Aalpoel zijn tweede gele kaart en moest Davo verder met tien man.

In de slotfase kreeg Voorst opnieuw een penalty, maar Gregor Campo redde fantastisch. Een cruciaal moment en daardoor eindigde de wedstrijd in 3-4.

Man van de wedstrijd was zonder twijfel Gregor Campo, die Davo met meerdere reddingen overeind hield. Davo pakt daarmee voor de derde keer op rij de volle buit. Een overwinning op wilskracht, teamspirit en blijven gaan voor elkaar.

Volgende week wacht de uitwedstrijd tegen Nieuw Heeten. Daarna wordt de resterende helft tegen Lettele uitgespeeld en gaan we richting een welverdiende winterstop.

Viaclubcorrespondent DVV Davo
Vorig artikelVoorbeschouwing amateurvoetbal – 22 en 23 november